Průmyslová klimatizace a vzduchotechnika

průmyslová klimatizace a vzduchotechnika průmyslová klimatizace Průmyslová klimatizace a vzduchotechnika klimatizace pro firmy bestair

průmyslová klimatizace a vzduchotechnika

Průmyslová klimatizace a vzduchotechnika – správný výběr

Při realizaci řešení u komerčních objektů je, vzhledem k jejich rozsáhlosti a obvykle ne zcela jednoduchým podmínkám a požadavkům, nezbytné celkové posouzení podmínek. Toto pravidlo platí i pro případy, kdy realizované řešení zahrnuje pouze část celku.

Při instalaci  je cílem jednak vytvoření kvalitních pracovních podmínek z pohledu tepelné pohody, ale také dosažení optimálních podmínek vyrobních pro výrobní technologie. Z těchto cílů mnohdy vyplývá potřeba zajistit rozdílné podmínky v různých částech jednoho prostoru, nebo naopak vyrovnat tepelné rozdíly vzniklé v důsledku nerovnoměrného telného zatížení.

Průmyslová klimatizace a vhodná vzduchotechnika ze společnosti Best Air s.r.o. je to nejlepší pro Vás. Jsme připraveni zajistit pro Vaši firmu návrh optimálního řešení a na klíč realizovat dodávku a instalaci nového zařízení. Rovněž jsme připraveni realizovat projekt dle Vašeho přesného zadání – projektové dokumentace.

Při námi navržených realizacích preferujeme zařízení námi ověřených výrobců Mitsubishi, Toshiba, Daikin, GEA. Montáž a instalaci provádějí odborní pracovníci s mnohaletou zkušeností.

Rádi se staneme i Vaším obchodním partnerem. Kontaktovat nás můžete zde.