Servis klimatizace

servis-klimatizace-bestair servis klimatizace Servis klimatizace servis klimatizace bestair

servis-klimatizace-bestair

Servis klimazitace

Naše společnost Best Air s.r.o. provádí záruční a pozáruční servis námi instalovaných klimatizací jako samozřejmou službu pro naše zákazníky. Pravidelný záruční servis klimatizace, stejně jako správná údržba klimatizačního systému, je nutnou podmínkou pro držení záruky na daný systém.

Pro firmy i domácnosti nabízíme pravidelný a odborný servis klimatizace na již instalovaných zařízeních (instalace od jiného dodavatele). Při první kontrole provedeme celkové posouzení klimatizačního systému a navrhneme další postup odborného servisu.

V případě Vašeho zájmu o servis nebo nezávaznou konzultaci nás můžete kontaktovat zde.

Pravidelný servis klimazitace

Klimatizace, stejně jako jakékoliv jiné složité technické zařízení, potřebuje pravidelný servis prováděný odbornou firmou. Součástí klimatizace je chladivo, elektronika a jiné prvky, u kterých může neodborný zásah vést k nevratnému poškození zařízení či úrazu.

Vaše klimatizace významně ovlivňuje prostředí, ve kterém žijete. Pravidelný a oborný servis by tedy měl být zcela automatický. Pravidelným servisem také předejdete poruchám, nebo jejich četnost významně snížíte, což významně sníží Vaše náklady na provoz Vaší klimatizace. Odborným servisem Vašeho zařízení také významně prodloužíte jeho životnost.

Servis klimatizace a jeho četnost se řídí typem zařízení a jeho provozem. U klimatizací v domácnostech a kancelářích, kde jsou systémy provozovány především sezónně, je postačující četnost servisu 1 x za rok. Pokud je klimatizace provozována celoročně, doporučujeme servis alespoň 2x za rok. U průmyslových systémů pracujících v náročném prostředí by odborný servis měl být prováděn až 4x ročně.

Rozsah údržby či spíše kontroly uživatelem se řídí pokyny jednotlivých výrobců. Obecně se jedná o úkony typu vizuální kontrola, zkouška funkčnosti, čištění filtru apod.